http://sd.uploads.ru/t/Sblwn.jpg

Kanadyjski piosenkarz Justin Bieber trafił do kolejnej nieprzyjemnej historii, po tym jak w światowe MEDIA, ale film, gdzie pozwala niedopuszczalne wypowiedzi rasistowskie w adres osoby, z czarną skórą. Starając się nie dopuścić do wzrostu zagrożenia dla jego kariery skandalu Bieber wydał specjalne oświadczenie, które opublikował w dniu 2 czerwca londyński dziennik The Sun".

W oświadczeniu 20-letni śpiewak zauważa, że rekord jest cztery lata temu. "Byłem nastolatkiem i nie rozumiał życie poszczególnych słów i fakt, że mogą przynosić innym ludziom cierpienia - czytamy w oświadczeniu. - Jestem winny. Ja bardzo poważnie podchodzę do przyjaźni z ludźmi z różnych kultur i przepraszamy za obrazę".

Teraz brytyjskie stacje telewizyjne pokazują nagranie, na którym 16-letni justin Bieber, siedząc z panną na kanapie, напевает melodię, towarzysząc jej rasistowskich wyrażenia. Wszystko mówi o tym, że nagranie zrobiono z telefonu podczas pracy w 2011 roku nad poświęconych Биберу filmem dokumentalnym Never Say Never.